Avrupa’nın Eğitici Oyuncakları Nürnberg Oyuncak ve Hobi Fuarında!

Almanya’nın Nürnberg kentinde her yıl Ocak ayı sonunda Şubat başında  milyonlarca oyuncağın sergilendiği Oyuncak ve Hobi Fuarı düzenleniyor.  Türk oyuncak sektörünün de yakından takip ettiği fuarda neredeyse tüm oyuncak türlerini bulmak mümkün.

Özellikle okula giden çocuklar için yarıyıl tatilinde gidilebilecek bir dönemde gerçekleşen fuarda, çocukların el-göz koordinasyonunu geliştiren, sosyal becerilerine katkı sağlayan, temel gelişimlerini tamamlamak üzere tasarlanmış oyuncakları görebilirsiniz.

 

Dünya’nın bir çok farklı ülkesinden oyuncak üreticileri bu fuarda yılın trendlerini müşterilerine ilk defa görme fırsatı veriyorlar. Oyun ve oyuncak konusunda seminerler ve forumların da yer aldığı fuar 5 gün sürüyor. Hazır oralara gitmişken Nürnberg’i gezme fırsatınız da olabilir.

Spielwarenmesse 2020

Eğer sadece fuardaki eğitici oyuncaklar hakkında bilgi almak isterseniz Türkiye’de Eduplay.com.tr adresinden FisherTechnik oyuncaklarına ulaşabilirsiniz. STEM oyuncakları, okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise seviyesindeki çocuklara göre tasarlanmış oyuncakları satın alıp hem öğrenip hem de ailece güzel vakit geçirebilirsiniz.