editörden - Adınızı soyadınızı doğum tarihi ve doğum yerinizi girip tıklamanız yeterli. 2. aşamada doğum yeri bilgisi haritada kontrol edilip size uygun koordinatlardan birini seçmeniz önerilir.Sonraki aşamada yıldız haritanız ekrana gelecektir. İçerikte doğum haritası, güneş ve yıldızların konumunu gösteren haritalar, güneş ve gezegenlerin pozisyonların detaylı değerlendirmesi bulunmaktadır.

Niobe Astro-Dekor Ateş Grubu yazısı için tıklayın!


ŞİMDİ YILDIZ HARİTANI ÇIKARTÜcretsiz Dekorasyon Dergisi Burada!Örnek Yorum:

Doğum Haritası
Bir doğum haritasını incelemek için pek çok farklı astrolojik faktörün gözden geçirilmesi gereklidir. Burçlar, Evler, Gezegenler ve gezegenlerin birbiriyle oluşturduğu etkileşimler, yani Açılar, kişiliğinizi meydana getiren önemli yapı taşlarıdır.

Güneş hayat demektir. Yeryüzündeki her şeyin yaşam kaynağı Güneş?tir. Yaşayan her organizmaya olduğu gibi size de enerji sağlayan, yaşam gücünüz veren temel ögedir. Her doğum haritasında, insanın iç ışığını, aktivite ve canlılığı, zeka ve entellekti, aşk ve duyguları sembolize eder. Yaratıcılığınızın kaynağını nereden aldığınızı, benliğinizi nasıl ortaya koyduğunuzu ve nasıl entegre edebileceğinizi ifade eder. Tek cümle ile, özgün şekilde kendiniz olmanızı sağlayan özelliklerinin toplamıdır. Hayatın tüm yapısını, kişinin karakter oluşumunu, yaşama gücünü, yaratıcılığını ve sağlığını yakından etkilediği için Güneş ve Güneş?in açıları çok önemlidir.

Güneş?in bulunduğu burç ve ev, yaptığı tüm açılar temel benliğinizin, irade gücünüzün ve bunları kullanış şeklinizle bağlantılıdır. Doğum haritasındaki Güneş potansiyel ve dışa vurulmamış gücünüzü sembolize eder. Horoskobun diğer kısımları ne kadar kuvvetli olursa olsun, Güneş zayıfsa ilerlemeniz güçtür. Hayatın sunduğu fırsatları değerlendirmekte, kullanmakta enerji ve hevesten yoksun kalırsınız. Güneş ile açı yapan gezegenler güçlenerek, Güneş?in enerjisinden etkilenirler. Bu gezegenler tarafından yönetilen prensipler de ayrılmamak üzere benliğinizin parçası haline gelir.


Submit a Comment  Name : 

Yorum için giriş yap veya Kayıt Ol! buradan.

Bu bilgiyle kimler ilgilenmiş?


bilgi | üyelik ve kullanım şartları | gizlilik sözleşmesi | iletişim | rss:xml
Bu site 101bilge ürünüdür. Tüm hakları saklıdır. İçerikten yazarları sorumludur. Yazarın adı bildirilerek, ve yazıya link verilerek bir paragrafı aşmayacak şekilde alıntı yapılabilir. Herhangi bir yazının izinsiz tamamen kopyalanması durumunda hukuki işlem yapılacaktır. © 2007 - 2012